MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7574443
*
nr 757 4443
Byrå
med stenskiva, intarsia, längd: 8, djup: 44, höjd: 75
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 maj 2012
kl 19:40:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 00:26:22
1
450 kr
6/5 20:00:14
2
450 kr
7/5 19:20:43
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar intarsia stenskiva träinläggningar
-
7398 Byrå
1940-tal, mahogny, Svenska Möbelfabrikerna AB, Bre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:10
-
8191 Byrå
Betsad furu, 1800-tal. Bredd: 102 cm, djup: 45 cm,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:03
-
7399 Byrå
England, Idegran. Bredd: 38 cm, djup: 28 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:11
-
8247 Byrå
England. Bredd: 70 D, 31, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:17
-
8293 Byrå
med stenkiva, rokokostil, 2 lådor, beslag i mässin..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:12
-
7260 Sekretär
Gustaviansk stil. Bredd: 79 cm, djup: 47 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:30
*
Byrå
Kondition: slitage
nr 757 4443
Byrå
med stenskiva, intarsia, längd: 8, djup: 44, höjd: 75
Kondition: slitage
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 maj 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 00:26:22 | 1 | 450 kr |
6/5 20:00:14 | 2 | 450 kr |
7/5 19:20:43 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar intarsia stenskiva träinläggningar
-
7398 Byrå
1940-tal, mahogny, Svenska Möbelfabrikerna AB, Bre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:10 -
8191 Byrå
Betsad furu, 1800-tal. Bredd: 102 cm, djup: 45 cm,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:03 -
7399 Byrå
England, Idegran. Bredd: 38 cm, djup: 28 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:11
-
8247 Byrå
England. Bredd: 70 D, 31, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:17 -
8293 Byrå
med stenkiva, rokokostil, 2 lådor, beslag i mässin..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:12 -
7260 Sekretär
Gustaviansk stil. Bredd: 79 cm, djup: 47 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:30